Ο Φώτης έχει αποκτήσει πτυχίο στη σουηδική μάλαξη. Έχει παρακολουθήσει σεμινάρια εναλλακτικής θεραπείας μυοσκελετικών παθήσεων, διατροφοπαθητικής, μασάζ καθιστής θέσης και ινδικό μασάζ κεφαλής. Πραγματοποιεί συνεδρίες χαλαρωτικού μασάζ στο χώρο σας.
Ο Φώτης έχει αποκτήσει πτυχίο στη σουηδική μάλαξη. Έχει παρακολουθήσει σεμινάρια εναλλακτικής θεραπείας μυοσκελετικών παθήσεων, διατροφοπαθητικής, μασάζ καθιστής θέσης και ινδικό μασάζ κεφαλής. Πραγματοποιεί συνεδρίες χαλαρωτικού μασάζ στο χώρο σας.
Για να κλείσετε μία συνεδρία μασάζ κατ' οίκον στη Θεσσαλονίκη
καλέστε στο